O Nas

Firma JP Budowa Sp. z o.o. z siedzibą w Wągrowcu zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji budowlanych na terenie całej Polski. Nasza działalność skupia się przede wszystkim na wykonywaniu termomodernizacji budynków, kompleksowym remoncie budynków wielomieszkalnych, wymianie pokryć dachowych i robotach elewacyjnych. Zajmujemy się również adaptacjami budowlanymi lokali handlowych i usługowych.

Z powodzeniem wykonujemy również zamówienia publiczne w branży budowlanej (termomodernizacje, budowa świetlic wiejskich, remonty leśniczówek, remonty szkół i szpitali). Jesteśmy autoryzowanymi wykonawcami systemów dociepleń Weber, STO. Mamy wyspecjalizowanych, przeszkolonych, pracowników oraz sprawdzoną bazę podwykonawców.

W ostatnich latach wykonaliśmy wiele prac termomodernizacyjnych budynków wielorodzinnych. Szybkie tempo prac oraz wysoką jakość potwierdzają nasze referencje. Termomodernizacje wykonane zgodnie z audytem energetycznym były kontrolowane przez banki finansujące te inwestycje. W każdym przypadku prace te spełniały wymagania najnowszych norm w Unii Europejskiej.

Firma JP Budowa Sp. z o.o. poszerzyła poprzednią działalność o działalność deweloperską, kompleksową budowę budynków komercyjnych oraz przygotowanie procesu inwestycyjnego (warunki zabudowy, pozwolenia, decyzje administracyjne). Nasza oferta skierowana jest do Spółdzielni Mieszkaniowych i Wspólnot Mieszkaniowych. Idąc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców realizujemy ich potrzeby remontowe. W rozliczeniu za wykonane prace kupujemy od Wspólnot i Spółdzielni lokale użytkowe (strychy, poddasza, suszarnie), co pozwala mniejszym nakładem gotówki dokonać niezbędnych remontów. Zajmujemy się również przekształcaniem i przygotowywaniem gruntów pod działalność komercyjną. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i liczymy na owocną współpracę.

Świadczymy rónież kompleksowe usługi ogólnobudowlane na terenie całej Polski. Nasza działalność skupia się przede wszystkim na:

  • Termomodernizacji budynków.
  • Izolacje fundamentów/ osuszaniem budynków.
  • Remontem dachów.
  • Projektowaniem i budową dźwigów osobowych.


  • Wszelkie prawa zastrzeżone JP Budowa Sp. z o. o.